KONST / Litografier / Färglitografi 9122087
nr 912 2087
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), "Storskärgårn i mars", signerad, 187/200, motivet: 21x36
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:38:46
5/9 09:23:25
15 sep
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson